Ceník služeb pro domácnosti

Pravidelný úklid domácnosti a žehlení

Za pravidelný úklid je považován úklid s frekvencí 1/14 dní nebo 1x týdně, minimální účtovaná délka jednoho úklidu jsou 3h. U častějších úklidů je výrazná sleva. Používají se prostředky a pomůcky klienta, není-li předem domluveno jinak.
Cena včetně DPH
280 Kč/hodina

Jednorázové a hloubkové úklidy - domácnosti

Používají se prostředky a pomůcky klienta, není-li předem domluveno jinak.
Cena včetně DPH
380 Kč/hod

Mytí oken a žaluzií - domácnosti

Platí u jednorázových objednávek. Svým pravidelným klientům účtujeme tuto službu v sazbě, kterou mají za běžný pravidelný úklid.
Cena včetně DPH
380 Kč/hodina

Strojní čištění parou a tepovacím strojem - domácnosti

Cena obsahuje dopravu po Praze a dvě dávky chemie. Pokud je úklid v zóně placeného stání, hradí zákazník parkovné.
Cena včetně DPH
první 0,5 hodina 1500 Kč
každá další započatá hodina 380 Kč
více zde

Luxusní péče o domov

Cena jednorázové péče o domov: 555Kč/hod vč. DPH* (* luxusní péče o domov není poskytována dlouhodobě jednorázově – jedná se o cenu za vyzkoušení služby na maximálně jeden měsíc, poté si klient může zvolit běžný úklid, nebo zvolit dlouhodobou luxusní péči o domov.) O klienty se starají pouze vybrané a speciálně vyškolené hospodyně, které pro naši společnost pracují mnoho let a dodržují nadstandardní vybrané postupy. Služba je rovněž kapacitně omezena a je možná delší čekací doba od objednání – cca měsíc až dva.
Cena včetně DPH
455 Kč/hodina

Zprostředkování hospodyně

Poplatek za zprostředkování
1 hrubá mzda
cena včetně dph
455 Kč/hodina

Všechny výše uvedené ceny platí pro pracovní dny. Víkendy a svátky jsou s příplatkem 30%.

V Praze je doprava zdarma. U ostatních lokalit Vám cenu dopravy sdělíme předem na vyžádání – dle konkrétní adresy, velikosti a četnosti úklidu atp.

Uvedené ceny neobsahují chemii a vybavení. Lze se přizpůsobit a používat vaše domácí zásoby. Nebo po dohodě dodáváme zákazníkům speciální úklidové balíčky obsahující účinné, ekologické a ověřené prostředky. Případně řešíme individuálně jednotlivé položky dle konkrétní situace na místě.