Skip to content

Naším cílem je ulehčit vám práci.

A to se nám daří.

O nás

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili naši společnost, u jejíhož zrodu stálo přání pomáhat svou prací k harmonickému, klidnému – a uklizenému – prostoru. 

Budeme potěšeni, když věnujete svůj čas prohlídce naší nabídky. 

Po mnoha letech zkušeností, kdy jsme pečovali o malé domácnosti a kanceláře stejně poctivě jako o firmy a další objekty, se nyní soustředíme především na komplexní servis pro velké společnosti. Poskytujeme úplnou správu nemovitostí i komplexní úklidové služby včetně specializovaných činností.

Velice rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním potřebám, kontaktovat nás můžete kdykoliv. Zakládáme si na osobním a citlivém přístupu a precizně odvedené práci, vynasnažíme se, aby právě toto byly hodnoty, které u nás naleznete a budete u nás spokojeni.

Naše cíle

Přejeme si, aby naše práce byla smysluplná a přínosná. Aby čas, který jí trávíme, pomohl našim klientům odbavit běžné i profesionální činnosti, které život přináší.

Záleží nám na tom, aby se naši klienti cítili spokojení a pokud to jen trochu půjde, vynasnažíme se jít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Volejte nám kdykoliv a společně vymyslíme dle Vašich individuálních potřeb, jak Vám můžeme co nejvíce pomoci. Vytvoříme plán služeb spolu s jejich cenou tak, aby Vám byl na míru, a rádi jste se k nám vraceli. To je totiž naším cílem.

Na spolupráci s Vámi se těší celý tým ARIDEON.

Lukáš Rieger

Lukáš Rieger

Jednatel společnosti
lukas.rieger@arideon.cz