Skip to content

Mobilní mycí linka

Zatím poslední a zásadní novinkou, kterou nabízíme, je mobilní mycí linka, se kterou jsme naše služby schopni poskytnout kdekoliv, kde náš zákazník tyto služby potřebuje využít (z toho především plyne úspora času, času vašich strojvedoucích a řidičů a také úspora paliva).

Na rozdíl od strojního čištění vozidlových skříní, my používáme ruční čištění, které je z logiky věci daleko důkladnější, a přitom daleko šetrnější jak k samotnému povrchu, tak i k polepům, které při strojním čištění velmi trpí. Nemluvě o vyčištění všech hůře dostupných míst, jako například samotné čelo vlaku anebo místa spojení dvou vozů (například vozy Arriva 845). Samozřejmostí je používání kvalitní, a přitom ekologicky odbouratelné chemie. Celý náš systém disponuje i mobilní čističkou odpadních vod, která splňuje ta nepřísnější pravidla pro provoz těchto zařízení v ČR.

Veškeré dokumenty, které nám tento provoz povolují, Vám velmi rádi poskytneme k nahlédnutí. Z hlediska času, umytí jedné soupravy Arriva 845, nebo Desira se pohybuje okolo 90 minut. Spotřeba u těchto typů vlaku se pohybuje okolo 200 litrů! Tuto mobilní mycí linku je samozřejmě možné využít i pro ostatní vozidla jako například autobusy, kamiony, osobní vozidla atd.