Skip to content

Mobilní mycí linky

Mobilní mycí linka
vozidlových skříní

Zatím poslední a zásadní novinkou, kterou nabízíme, je mobilní mycí linka, se kterou jsme naše služby schopni poskytnout kdekoliv, kde náš zákazník tyto služby potřebuje využít (z toho především plyne úspora času, času vašich strojvedoucích a řidičů a také úspora paliva).

Na rozdíl od strojního čištění vozidlových skříní, my používáme ruční čištění, které je z logiky věci daleko důkladnější, a přitom daleko šetrnější jak k samotnému povrchu, tak i k polepům, které při strojním čištění velmi trpí. Nemluvě o vyčištění všech hůře dostupných míst, jako například samotné čelo vlaku anebo místa spojení dvou vozů (například vozy Arriva 845). Samozřejmostí je používání kvalitní, a přitom ekologicky odbouratelné chemie. Celý náš systém disponuje i mobilní čističkou odpadních vod, která splňuje ta nepřísnější pravidla pro provoz těchto zařízení v ČR.

Veškeré dokumenty, které nám tento provoz povolují, Vám velmi rádi poskytneme k nahlédnutí. Z hlediska času, umytí jedné soupravy Arriva 845, nebo Desira se pohybuje okolo 90 minut. Spotřeba u těchto typů vlaku se pohybuje okolo 200 litrů! Tuto mobilní mycí linku je samozřejmě možné využít i pro ostatní vozidla jako například autobusy, kamiony, osobní vozidla atd.

Mobilní mycí linka
motorů a podvozků

Na přání našeho klienta jsme vytvořili další unikátní řešení na míru – tentokrát pro mytí motorů, podvozků a všech dalších s tím souvisejících součástí.

Ve spolupráci s naším dodavatelem jsme vyvinuli speciální chemii, která přesně odpovídá parametrům požadovaným pro mytí těchto komponentů. Tato vysoce účinná, a přesto ekologická chemie značně urychluje práci a významně snižuje množství vytvořeného odpadu, což je nejen ekologické, ale i ekonomické.

Aby práce byla co nejrychlejší a nejefektivnější, navrhli jsme a nechali vyrobit rovněž jedinečné kryty a speciální plachty, které zároveň brání úniku nebezpečného odpadu. Díky tomuto jedinečnému krytu v horní části motoru jsme schopni provést jeho čištění bez jakéhokoliv znečištění interiéru vozidla.

Pokud má klient vlastní servisní kanál, jsme schopni ho dle platných ekologických norem upravit a zařídit tak, abychom práce mohli provést přímo u zákazníka, a to včetně následné odborné likvidace vzniklého nebezpečného odpadu.