Skip to content

Koberce, sedačky i čalounění

jako nové

Strojní čištění

Vážení zákazníci,

ceny strojního čištění firemních a komerčních ploch (např. garáže, obchody, sklady, kanceláře…) jsou oceňovány individuálně dle konkrétních zadání, velikosti čištěných ploch a po prohlídce prostor.

Níže naleznete nabídku platnou pouze pro čištění domácností a menších ploch.

Rádi bychom Vám nabídli čištění Vaší domácnosti dvěma – nebudeme přehánět, když řekneme zázračnými stroji – jedná se o parní čistič a tepovač, oba od firmy Kärcher. Již jsme se s nimi něco nauklízeli a tak víme, že skutečně velmi dobře fungují. Parní stroj čistí zažranou špínu ve spárách a tvrdých površích všeobecně (lino, dlažba, plovoucí podlaha, …). Parní čistič funguje na bázi horké páry. Pokud nechcete, nemusí se přidávat žádné přípravky, což je vhodné zejména pro alergiky či rodiny s malými dětmi. Horká pára však nejen zbavuje velmi usazených nečistot, ale také hubí bakterie.

Tepovač Kärcher Puzzi 100 super využívá extrakční metodu čištění. Je vhodný zejména k čištění koberců a čalounění látkových sedacích souprav. Stroj využívá princip nástřiku a extrakce, tzn., že při čištění mokrou cestou se v jednom pracovním kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tak dojde k uvolnění a odstranění špíny během jednoho pracovního kroku. Je možné i nechat chemii působit déle, záleží na stavu a typu tepované plochy. Zbytková vlhkost je nízká, proto je možné podlahy či sedačky znovu brzy používat. Tento způsob je zároveň rovněž šetrný ke kobercům i čalounění.

Viz níže – pro představu přikládáme ukázková videa:

 

Cena je individuální dle konkrétních zadání.