Skip to content

Čistý a uklizený domov 

pomáhá vytvořit pocit pohody, vyrovnanosti

a vnitřního klidu v nás i našich rodinách.

Úklidy

Sháníte-li společnost, která Vám zajistí komplexní služby spojené s chodem domácnosti, kontaktujte nás.

Pečlivě uklidíme Váš byt či dům, ať se již jedná o pravidelné docházení do Vaší domácnosti, či jen nepravidelný malý úklid, nebo generální úklid například před Vánoci, na jaře, či třeba velký úklid po stěhování a nepořádku spojeném s rekonstrukcí.

Snažíme se našim klientům nabídnout opravdu komplexní služby – můžete se na nás obrátit nejen se samotným běžným úklidem, ale i se žehlením, vařením, nakupováním, úklidem interiéru aut, klasickým praním prádla či zajištěním čistírny (odnos oblečení do čistírny, vyzvednutí a vrácení k Vám domů).

Každou domácnost uklízíme s respektem k přáním a požadavkům jejího majitele. Můžeme Vám navrhnout své postupy prací, pokud si budete přát, stejně tak ale můžeme pracovat dle Vašich osobních zvyklostí, pokud Vám na tom bude záležet. K domácnostem přistupujeme citlivě a individuálně.

Naši pracovníci jsou velice šikovní a spolehliví, přesto má naše společnost pro Váš lepší pocit uzavřenu pojistku odpovědnosti za škody při výkonu povolání do výše až 10 milionů korun, a pakliže by se cokoliv nenadálého stalo, veškeré potřebné kroky k vyřízení pojistné události bychom provedli.